top of page

RYSA

Pracownia została założona w 2019 roku przez dwoje architektów. Nasz zespół tworzą projektanci dla których projektowanie jest nie tylko pracą ale i życiową pasją. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz w bezpośredniej współpracy z Inwestorem przygotowujemy warianty rozwiązań.  W procesie projektowym bardzo ważna jest dla nas relacja z klientem, zgodność projektu z jego oczekiwaniami, terminowość oraz rzetelność wykonywanej dokumentacji. Swoje projekty realizujemy ne terenie całego kraju oraz za granicą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ZESPÓŁ

mgr inż. arch.
ANNA
GALICA

ARCHITEKT, PROJEKTANT WNĘTRZ

Urodzona na Śląsku, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zdobywała doświadczenie w znanych śląskich pracowniach.  Laureatka konkursów architektonicznych. Z wykształcenia architekt, projektant wnętrz i grafik z pasji.

Urodzony w Zakopanem, absolwent Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zdobywał doświadczenie w znanych małopolskich pracowniach. Członek Gminnej Komisji Architektury i Urbanistyki w Poroninie. Laureat konkursów architektonicznych. Uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. 

mgr inż. arch.
TOMASZ
GALICA

ARCHITEKT, GŁÓWNY PROJEKTANT

OFERTA:

analiza chłonności

Pierwszy etap przed właściwym projektowaniem, umożliwiający ocenę możliwości i skorelowanie ich z oczekiwaniami Inwestora.

KONCEPCJE

Najbardziej twórczy etap powstawania całego projektu. Podczas powstawania koncepcji ścierają się wizje architekta oraz oczekiwania inwestora. Podczas opracowania koncepcji wykorzystujemy modele 3D, wizualizacje, oraz wirtualną rzeczywistość.

PROJEKTY BUDOWLANE I WYKONAWCZE

Projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę - podstawowe dokumenty niezbędne do rozpoczęcia realizacji. W przypadku bardziej skomplikowanych obiektów opracowujemy projekty wykonawcze z szczegółowymi rozwiązaniami

NADZÓR AUTORSKI

Czynna obecność projektanta podczas realizacji - dbałość o każdy szczegół i detal oraz jego spójność z projektem

PROJEKTY WNĘTRZ

Kreowanie wnętrz od pomysłu i poglądowych szkiców, aż po szczegółowe rysunki detali, zestawienia oraz pomoc w realizacji i zakupie - zgodnie z życzeniami Klienta

DO NASZYCH KLIENTÓW M.IN. NALEŻĄ:

bottom of page